Басты бет / ФАКУЛЬТЕТТЕР / «ЭКОНОМИКА ЖӘНЕ БИЗНЕС» ФАКУЛЬТЕТІ / «ҚАРЖЫ ЖӘНЕ ЕСЕП» КАФЕДРАСЫ

«ҚАРЖЫ ЖӘНЕ ЕСЕП» КАФЕДРАСЫ

Есперов Елдос Избасарович

Байланыс телефоны: 87022423029

Есперов Елдос Избасарович – кандидат экономических наук, заведующий кафедры «Финансы и учет» Международного Таразского Инновационного Института.

Казах, родился 6 ноября 1980 года в Кордайском районе Жамбылсой области. В 1998 году окончил среднию школу, в тот же год поступил в ТарГУ имени М.Х.Дулати на специальность Инженер-эколог. В 2003 году окончил данный университет.

Трудовую деятельность начал в 2003 году инженер по каналу Кордайского УВС РГП «Жамбылводхоз»,  далее с  2004 г. по 2011 г. Казахский Национальный Аграрный Университет кафедра «Водные ресурсы». В 2010 году защитил кандидатскую диссертацию Решением Комитета по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан. От 2011 года присуждена ученная степень кандидат экономических наук.

С 2011 года по 2017 года Директор РГККП «Кордайский сельскохозяственный колледж». С  2017 года  по 2018 года ТОО «Адал Енбек» Казахмыс начальник участка. С 2019 года по 2021 года ТарГУ имени М.Х.Дулати  и.о. доцента кафедры «Экономика» с 2021 года МТИИ заведующий кафедры «Финансы и учет».

Избирался председателем студенческого профсоюза  КазНАУ в 2007 году.

Депутатом 5 – 6 созывов районного маслихата .

Награжден «Благодарственным письмом,  Елбасы лидер наций Н.А. Назарбаев» .

Награжден медалью 20 маслихата .

Жумадильдаев Мурат

Ким Татьяна Алексеевна

тел:87054571888

Білім беру бағдарламасы

« Қаржы және есеп » кафедрасы мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарттарына сәйкес білім берудің келесі деңгейлері бойынша бакалаврлар мен магистрлерді даярлауды жүзеге асырады:

МАГИСТРАТУРА

7М04103 – Қаржы (бейіндік бағыт) бойынша білім беру бағдарламасының мақсаты магистранттардың жеке қасиеттерін дамыту, жалпы мәдени және кәсіби құзыреттерін қалыптастыру, қызметтің серпінді өзгеретін әлеуметтік және кәсіби жағдайларына тиімді бейімделуге қабілетті, негізгі кәсіби функцияларды іске асыруға дайындық деңгейі жоғары, өз қызметінің кәсіби салаларын дамытудың сипаты мен бағытына сындарлы ықпал етуге қабілетті, ұйымдастырушылық жұмыс және басқарушылық қызмет дағдыларын меңгерген талаптарға сәйкес практикалық қызметте оларды іске асыру дағдыларын дамыту болып табылады.

7М04103 – Қаржы (бейіндік бағыт)

7М04104 – Қаржы (Ғылыми-педагогикалық бағыт) білім беру бағдарламасының мақсаты ғылыми және педагогикалық дайындық бойынша магистранттардың жеке қасиеттерін дамыту, жалпы мәдени және кәсіби құзыреттерін қалыптастыру, оларды экономика, қаржы саласында жоғары кәсіби деңгейде ғылыми-зерттеу, жобалау-экономикалық, талдау және ұйымдастыру-басқару қызметін жүзеге асыруға мүмкіндік беретін талаптарға сәйкес практикалық қызметте іске асыру дағдыларын дамыту, осы дайындық бағыты бойынша ҚР МЖМБС талаптарына және кәсіби стандарттарға сәйкес дамыту болып табылады.

7М04104 – Қаржы (Ғылыми-педагогикалық бағыт)

БАКАЛАВРИАТ

6В04103 – "Қаржы" Білім Беру бойынша дайындық бағытына сәйкес. Аталған білім беру бағдарламасының мақсаты-құзыреттілік тәсіл мен көптілділікке негізделген білім беруді іске асыру және есеп және аудит саласында жоғары білімді, бәсекеге қабілетті, білікті кәсіби мамандарды, кәсіби қызметтің таңдалған саласында көшбасшы болуға қабілетті және еңбек нарығында бәсекеге қабілетті көптілді және көп мәдениетті тұлғаны даярлау.

6В04102 "Есеп және аудит" Білім Беру бойынша дайындық бейініне сәйкес кәсіби қызметтің әлеуметтік мәні мен әлеуметтік салдарын түсіну.Білім Берудің негізгі мақсаты студенттердің жеке қасиеттерін дамыту, жаңа формациядағы экономист-қаржыгерлердің түлектерге қаржы саласында және экономиканың нақты секторында, мемлекеттік және жеке қаржы саласында табысты жұмыс істеуге, еңбек нарығында әлеуметтік-мобильді және бәсекеге қабілетті болуға мүмкіндік беретін жалпы мәдени және кәсіби құзыреттіліктерін қалыптастыру, ҚР МЖМБС талаптарына сәйкес оларды практикалық қызметте іске асыру дағдыларын дамыту болып табылады. Тәрбие саласында білім беру бағдарламасының жалпы мақсаттары білім алушылардың әлеуметтік-жеке қасиеттерін қалыптастыру болып табылады: мақсаткерлік, ұйымдастырушылық, еңбексүйгіштік, жауапкершілік, Азаматтылық, коммуникабельділік,олардың жалпы мәдениетін арттыру, бірнеше тілді еркін меңгерген төзімділік, әлеуметтік білімді түсіну және кәсіби қызметтің әлеуметтік салдары Тәрбие саласындағы мақсаттар: әлеуметтік-жеке қасиеттерді қалыптастыру: - адамгершілік, жалпы мәдени дағдылар, әлеуметтік бейімделу қабілеті, жеке тұлғаның шығармашылық әлеуетін іске асыру, мақсаттылық, ұйымдастырушылық, еңбексүйгіштік,жауапкершілік, азаматтық ұстаным, коммуникативтілік, толеранттылық, бірнеше тілде еркін сөйлеу

Біліктілік арттыру

Кафедраның Профессор Оытушылар Құрамы өзінің кәсіби біліктілігін арттыру бойынша үнемі жұмыс істейді. Кафедраның әрбір оқытушысы жыл сайын түрлі кәсіби курстарда, семинарларда, тренингтерде біліктілігін арттырады.