Басты бет / ФАКУЛЬТЕТТЕР / «ПЕДАГОГИКА» ФАКУЛЬТЕТІ / «Қазақ тілі мен әдебиеті» КАФЕДРАСЫ

«ҚАЗАҚ ТІЛІ МЕН ӘДЕБИЕТІ» КАФЕДРАСЫ

«қазақ тілі мен әдебиеті» кафедрасының меңгерушісі

Беркенова Рабиға Ағабекқызы

29.03.1969 жылы дүниеге келген.

1986 жылы Оңтүстік Қазақстан облысы, Сарыағаш қаласындағы Қ.И.Сәтбаев атындағы гимназияны аяқтайды.
1988-1993 жылдары Қазақ Мемлекеттік Қыздар Педагогикалық институтының «Филология» факультетінде «Қазақ тілі мен әдебиеті» мамандығында оқыған.

1993-2001 жылдар аралығында Жамбыл педагогикалық институты «Қазақ әдебиеті» кафедрасында аға оқытушы болып жұмыс істеген.
2001-жылдан 2010 жылға дейін Тараз қаласындағы Қ.А.Ясауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің филология факультеті «Қазақ әдебиеті» кафедрасында аға оқытушы болып қызмет істеген.
2010 жылдан бастап ТИГУ-дің Филология кафедрасында қызмет етеді. Филология ғылымдарының кандидаты.
2019 жылы Чехия Республикасының Теплице қаласында Халықаралық «Перспектива» орталығының ұйымдастыруымен өткен «Үздік әдістемелік жұмыс» медалімен марапатталды.
2019-2020жыл. «Филология» кафедрасының меңгерушісі.

Белботаев Алмасбек Батанұлы

Молгаждаров Қасиет Кәкенұлы

Ғылыми атағы профессор

Пертаева Эльмира Құлибайқызы

Ғылыми атағы АМА профессоры

Әбілов Меңлібай Әбілұлы

Кәрібаева Азиза Өтегенқызы

Кембаева Айнұр Тұрарқызы

Ғылыми дәрежесі аға оқытушы

Ғылыми атағы Магистр, АМА доценті.

Саржаев Олжас Тілебалдыұлы

Ғылыми дәрежесі аға оқытушы