Басты бет / ФАКУЛЬТЕТТЕР / «ЖАРАТЫЛЫСТАНУ» ФАКУЛЬТЕТІ / «БИОЛОГИЯ ЖӘНЕ АУЫЛШАРУАШЫЛЫҚ МАМАНДЫҚТАР» КАФЕДРАСЫ

«БИОЛОГИЯ ЖӘНЕ АУЫЛШАРУАШЫЛЫҚ МАМАНДЫҚТАР» КАФЕДРАСЫ

Сейтбаев Куандык Жумабаевич

Кафедра меңгерушісі, ауылшаруашылығы ғылымдарының кантидаты, доцент

Сейтбаев Куандык Жумабаевич 1960 жылдың 1 қыркүйегінде  Өзбекстан Республикасы, Қарақалпақстанда дүниеге келген.
 1987 жылы Ташкент ауылшаруашылық институтын "Жеміс-көкөніс және жүзім шаруашылығы" мамандығы бойынша "Ғалым-агроном" мамандығын үздік бітірді.
 1991 жылы Мәскеу Бүкілодақтық селекциялық, фармацевтикалық және көкөніс өсіру ғылыми-зерттеу институтын бітірді.
 1987-2005 жылдары Қарақалпақ жүзім шаруашылығы ғылыми-зерттеу институтының Қарақалпақ филиалында кіші ғылыми қызметкер және Қарақалпақстан автономиялық Республикасындағы академик Р.Р. Шредер, аға ғылыми қызметкер, ауылдық кеңес беру қызметінің басшысы болып жұмыс істеді.
 2005-2009 жж. А.Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті, Тараз институтында оқытушы;
 2009-2018 жылдары "Биология, ауыл шаруашылығы мамандықтары, география және туризм" кафедрасында оқытушы, аға оқытушы;
 2018 жылдан қазірге дейін  "Биология және ауылшаруашылық мамандықтары" кафедрасының меңгерушісі.
  Куәлік немесе кәсіби тіркеу: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің куәлігі.
 2012. Университеттің дамуына, заманауи білімге, сапалы білімге, саналы білімге қосқан үлесі үшін алғыс хат.
 2013. "Ғылымның дамуына қосқан үлесі үшін". Университеттің дамуына қосқан үлесі үшін марапатталды.

2014 жылы Тараз қаласы күніне орай "Ұлағатты ұстаз"номинациясы бойынша марапатталды.

2015 жылдың 12 қаңтарында Қ.Ж. Сейтбаев Ресей Ғылым академиясының профессоры атағына ие болды.

2016 жылы Сейтбаев К., Молдахметов М. "A. Baitursyn" күміс белгісімен марапатталды. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Тәуелсіз Қазақстанның рухани және әлеуметтік даму саласындағы жетістіктері үшін "үздік дипломмен" марапатталды.

2017 жылы Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Үздік мұғалім" грантының иегері.
 2018 жылдың 20 наурызында Париж халық кітабының кітап жәрмеңкесінде К. Сейтбаев "Жүзім өсіру" Алтын медалімен марапатталды.

Халықаралық ғылыми конференциялар, оның ішінде шет елдердегі халықаралық конференциялар:
120 ғылыми жұмыс. Оның ішінде 4 оқулық пен 10 оқулық және өнертабысқа 1 патент.

Бектурганов Базарбек

Бектенович