Басты бет / Медиа / ХАБАРЛАНДЫРУ / Хабарландыру !

Хабарландыру !

Құрметті әріптестер!

Еліміздегі Төтенше жағдайларға байланысты институтта 10-шы қаңтарға жоспарланған электронды құжат айналымы бойынша курсты кейінірек өткізуге шешім қабылданды. Өткізілетін уақыты қосымша хабарланады. Ол уақытқа дейін курсқа қатысушылар тізіміне енген қызметкерлер өздеріне электронды цифрлық қолтаңбаларын (ЭЦҚ) Халыққа қызмет ету орталықтарынан алулары қажет.

Соңғы мерзім 2022 жылдың 20-шы қаңтары екенін еске саламыз.

Факультет декандары, кафедра және құрылым басшылары өз қарамағындағы курсқа қатысушылардың осы талаптарды орындауын қадағалауға міндетті.

Барлық өзгерістер туралы институттың ресми сайтына хабарлама орналастырып отырамыз.

Барлық сұрақтарыңыз бен ұсыныстар бойынша ақпараттық–коммуникациялық технологиялар басқармасының қызметкері Бейсекеева Камила Салимовнаға (87078868009, Бұл электронды пошта мекен-жайы спам-боттардан қорғалған. Көру үшін сіздің браузеріңізде JavaScript қосулы тұруы тиіс. ) хабарласуларыңызды сұраймыз.