Главная / Медиа / Новости / Ынтымақтастық туралы меморандумға қол қойылды

Ынтымақтастық туралы меморандумға қол қойылды

29.11.2022 ж. күні Ш.Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз Инновациялық Институты мен Тәжікстан республикасы, Пенджикент қаласындағы Тәжікстан педагогикалық институттары арасында меморандумға қол қойылды.

Меморандум негізінде екі жоғарғы оқу орындары академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында студенттермен алмасып, жоспарланған жұмыстарды іске асыру мүмкіндіктері туралы келіссөздер жүргізілді.

Онлайн форматта өткен жиынға Тәжікстан педагогикалық институтының ректоры Ансори Муаазам Кудратзода, ХТИИ ректоры Марат Баяндин , проректорлар Акмарал Кадырова , Н.Петков, ғылыми жұмыстар және халықаралық байланыстар басқармасының басшысы Латифа Кожамжарова, факультет декандары Айгуль Курманбекова, Назира А., Zharas Kuatbekov, Академиялық саясат басқармасының басшысы Қ.Тастанбекова, "Қаржы және есеп" кафедрасының аға оқытушысы Ш.Алимкулова қатысты.