Главная / Медиа / Объявление / «Әділ сөйлеп, адал жүр»

«Әділ сөйлеп, адал жүр»

2021 жылғы 23 қыркүйек күні сағат 12.00-де Халықаралық Тараз инновациялық институтында «Әділ сөйлеп, адал жүр» тақырыбында TEDx форматында конференция өтеді.

Спикерлер:

1) Бекназаров Бахтияр Арманұлы - Халықаралық Тараз инновациялық институтының "Имидждік жұмыс және қоғаммен байланыс" секторының жетекшісі; қалалық, облыстық, республикалық "Көркем сөз оқу шеберлерінің жүлдегері", республикалық "шешендік өнер" байқауының жүлдегері, облыстық Абай, Жамбыл оқуларының бас жүлде иегері.

2) Әзімбай Әлішер Әзімбайұлы - Төле би атындағы №8 гимназия директоры; облыстық "Орта білім беретін үздік ұйым" мемлекеттік грантының жеңімпазы.

3) Бейсенбек Гүлназ - Халықаралық Тараз инновациялық институтының студенті, «Саналы ұрпақ» клубының белсенді мүшесі.

4) Әжібаев Айбек Итқараұлы - ҚР Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің
Жамбыл облысы бойынша департаментінің бас маманы.

Конференцияны департаменттің парақшасынан тікелей эфир арқылы көруге болады.