Главная / Медиа / Объявление / "Адалдық - асыл қасиет" тақырыбында Ted-x форматында конференция өтеді.

"Адалдық - асыл қасиет" тақырыбында Ted-x форматында конференция өтеді.

26 қараша күні сағат 11.00-де Халықаралық Тараз инновациялық институтының "Рухани жаңғыру" орталығында (Қойгелді 163А) "Адалдық - асыл қасиет" тақырыбында Ted-x форматында конференция өтеді.
Спикерлер:
Болатбек Уалихан Болатбекұлы - Жамбыл облысы «Жас Отан» жастар қанатының төрағасы, Жамбыл облыстық маслихат депутаты;
Кусёва Салтанат Жұмабекқызы - Жамбыл ауданы, А.Макаренко атындағы орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі, департамент жанынан құрылған ақпараттық-ағартушылық штабының мүшесі;
Кембаева Айнұр Тұрарқызы - Халықаралық Тараз инновациялық институтының «Шерхантану» ғылыми-зерттеу орталығының директоры;
Ниязов Бақытжан Мақсұтұлы - ҚР Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Жамбыл облысы бойынша департамент басшысының бірінші орынбасары.
Конференцияны инстаграм желісінде antikor_shtab_taraz парақшасынан тікелей эфир арқылы көруге болады.