Главная / Медиа / Новости / Белсенді студенттер Қазақстан студенттер альянсының XVIII шақырылымында

Белсенді студенттер Қазақстан студенттер альянсының XVIII шақырылымында

14 -16 сәуір күндері Нұр-сұлтан қаласында Қазақстан студенттер альянсының кезекті XVIII шақырылымы Республикалық өткізілді.

Шақырылым «Жаңа Қазақстан құрудағы жастардың рөлі» тақырыбында ұйымдастырылды. Жиын Astana IT University базасында өткізіліп, оған Халықаралық Тараз инновациялық институтының студенттік ректоры Берді Ерасыл және институтымыздың белсенді студенті Муратов Данабек қатысты.

Шақырылым барысында республика студенттерімен бірге ҚР Парламент сенатының депутаттары, ҚР Парламент мәжілісінің депутаттары, ҚР Ақпарат және қоғамдық даму вице министрі, белгілі блогерлер мен әр түрлі форматта кездесулер ұйымдастырылды. «Көшбасшылық дағдыларын дамыту және командамен жұмыс» тақырыбында teambuilding кездесулер ұйымдастырылды.