Главная / Медиа / Новости / «Көңілді жазғы демалыс» атты cпартакиадасы өткізілді

«Көңілді жазғы демалыс» атты cпартакиадасы өткізілді

21.06.2022ж. күні Халықаралық Тараз инновациялық институтының «Жігер» спорт клубының ұйымдастыруымен Студенттер үйінің спорттық алаңында «Көңілді жазғы демалыс» атты cпартакиадасы өткізілді. Спартакиада 2 турдан тұрды:

- Көңілді старт отбасылық жарыстар;
- Кіші футболдан турнир.

Көңілді старт отбасылық жарысына 5 команда қатысты. Жарыс қорытындысы бойынша 1 орынды "Педагогика" факультетінің Сұңқар командасы, 2 орынды "ТИКК" колледжінің құрамасы, 3 орынды "Шығармашылық мамандықтар" факультетінің "Тұлпар" командасы иеленді.

Кіші футболдан 1 орынды "Шығармашылық мамандықтар" факультеті, 2 орынды "Әкімшілік" құрамасы, 3 орынды "ТИКК" колледжінің құрамасы иеленді.

Марапаттау:
Халықаралық Тараз инновациялық институтының профессор-оқытушылар құрамы мен қызметкерлері арасындағы жеңімпаздар 1-2-3 орынға кубок, медаль, дипломмен және қаржылай марапатталды.