Главная / Медиа / Новости / Жоғары білімді басқарудағы көшбасшылық бағдарламасымен

Жоғары білімді басқарудағы көшбасшылық бағдарламасымен

Халықаралық Тараз Инновациялық Институты "Заң" факультетінің «Азаматтық және қылмыстық құқық» кафедрасының аға оқытушысы, PhD докторы, «Болашақ» Халықаралық стипендиясының иегері Тулеубаева Гульнур Жақсыбайқызы «Құқықтану» мамандығы бойынша «Жоғары білімді басқарудағы көшбасшылық бағдарламасымен» Түркия Республикасының ең көне және жетекші жоғарғы оқу орны Стамбул Университетінде ғылыми тағылымдамасын өтуде.

Ғылыми тағылымдама жетекшісі Стамбул Университеті, Құқық факультеті, «Жария құқығы» кафедрасының меңгерушісі, Әділет институтының директоры, профессор, доктор Фетхи Гедекли.

2022 жылдың 12-15 қазан аралығында 15 шет мемлекеттерден келген ғалымдардың қатысуымен өткен «Liability and Responsibility in Legal History» атты Халықаралық Симпозиумға қатысты.