Главная / Медиа / Новости / Алматы қаласындағы Көктөбе, Медеу аймақтарында зонааралық практикасы

Алматы қаласындағы Көктөбе, Медеу аймақтарында зонааралық практикасы

16-18.11.2022ж. күні Ш.Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз Инновациялық Институты "Жаратылыстану" факультеті, "Тарих және география" кафедрасының аға оқытушылары г.ғ.к. А.К.Ботбаев, Г.К.Успанова, оқытушы М.Н.Тоқбаева 6В01501-География білім беру бағдарламасының 4 курс студенттерин Алматы облысындағы Қапшағай су қоймасына, Шарын шатқалына, Алматы қаласындағы Көктөбе, Медеу аймақтарында зонааралық практикасын өткізді.

Бұл практикада аталған аймақтардың экономикалық және әлеуметтік географиясымен, орналасу ерекшеліктерімен, табиғат жағдайларымен, климатымен танысты. Осы практиканы ұйымдастырған Ш.Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз инновациялық институтының басшылықтарына алғысымызды білдіреміз.