Главная / Медиа / Новости / «Оқу тәрбиелік» және «Педагогикалық» практикасы

«Оқу тәрбиелік» және «Педагогикалық» практикасы

Шерхан Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз Инновациялық Институты «Педагогика» факультеті «Қазақ тілі мен әдебиеті» кафедрасына қарасты 6В01701-«Қазақ тілі мен әдебиеті» білім беру бағдарламаларының 3-курс студенттерімен «Оқу тәрбиелік» және «Педагогикалық» практикасының келу конференциясы өткізілді.

Барлық студенттер бұйрықпен бөлінген қалалық мектептерге барды. Студенттер практикадан өту барысында жетекшілерден берілген тапсырмаларды тиянақты орындап, ашық сабақ және тәрбие сағаттарын жүргізіп, өздерін жан –жақты көрсете білді. Конференцияға «Педагогика» факультетінің деканы А.Е.Ботабаева, «Қазақ тілі мен әдебиеті» кафедрасының меңгерушісі Р.А.Беркенова, аға оқытушылар Б.Ш.Стамкулова , Г.Е.Архабаева, Э.С.Игиликова, М.Б.Сарсенбаева қатысты.