Главная / Медиа / Новости / Дене шынықтыру мұғалімінің кәсіби құзыреттілігі мен тәжірибесін жетілдіру

Дене шынықтыру мұғалімінің кәсіби құзыреттілігі мен тәжірибесін жетілдіру

2023 жылғы 27 наурыздан – 7 сәуір аралығындағы мемлекеттік және орыс тілдерінде оқытатын жалпы орта білім беру ұйымдарының дене шынықтыру мұғалімдеріне арналған «Дене шынықтыру мұғалімінің кәсіби құзыреттілігі мен тәжірибесін жетілдіру» тақырыбы бойынша біліктілікті арттыру курстарын Жамбыл облысына қарасты Меркі және Т.Рысқұлов аудандарында өткізуге институтымыздың профессор-оқытушыларын, ҚРОАМ. «ҰҒ-ПДТО» РМҚК келген хатына байланысты өткізілетін сабақ кестесіне сәйкес 27 наурыз күні Меркі ауданына қарасты Мұхтар Әуезов атындағы орта мектепте Курманбекова А.С., Шилибаев Б.А. және Т.Рысқұлов ауданына қарасты Абай орта мектебінде Елубаева Р.С., Фатикова Н.А. алғашқы дәріс сабақтарын өткізді. Осы іс-барысында кәсіби бағдар жұмыстарында атқаруда.