Главная / Медиа / Новости / «Арал тағыдыры-ел тағыдыры» атты дөңгелек үстел өтті

«Арал тағыдыры-ел тағыдыры» атты дөңгелек үстел өтті

Ш.Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз Инновациялық Институты. «Жаратылыстану мамандықтар» кафедрасының «Химия» оқытушылары ұйымдастыруымен «АРАЛ ТЕҢІЗІ » тақырыбы аясында «Арал тағыдыры-ел тағыдыры» атты дөңгелек үстел өтті. Тарихи маңызы бар оқиғалардың негізгі себептері мен салдарын түсіндіруге бағытталған бұл іс-шараға Ш.Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз инновациялық институтының жас химик студенттері мен профессор-оқытушылар құрамы қатысты. Дөңгелек үстелге басқа мамандықтардан студенттер шақырылды Дөңгелек үстел барысында Химия-22-1 оқу тобының студенттері «Арал теңізі» туралы баяндамаларын оқыды. Содан кейін осы тақырыпқа байланысты пікір-талас өрбіді. Презентация жасалды.
Алдағы уақытта пікір-талас дөңгелек үстелдері жоспарланып отыр.