Главная / Медиа / Новости / Академиялық ұтқырлық - жоғары білім беруді интернационалдандыру

Академиялық ұтқырлық - жоғары білім беруді интернационалдандыру

2023 жылғы 2 мамырда Ш.Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз Инновациялық Институты "Қазақ-Орыс Халықаралық университеті" ұйымдастырған әріптес жоғары оқу орындарымен стратегиялық әріптестік бойынша онлайн-кездесуге қатысты. Кездесу тақырыбы "Академиялық ұтқырлық - жоғары білім беруді интернационалдандыру" тақырыбында болды. Бұл стратегиялық әріптестік кездесуде келесі стратегиялық міндеттерді талқылады:

1. Бірлескен жұмыста мәселелерді шешу мүмкіндігін кеңейту;
2. Жоғары білім сапасын арттыру;
3. Қазақстанның шетелдік жоғары оқу орындарымен және жоғары оқу орындарымен қарым-қатынас орнату;
4. Білім беру саласындағы ғылыми және оқытушылық қызметтің имиджін арттыру;

Кездесу соңында барлық қатысушылар осы іс-шараны ұйымдастырушыларға алғыстарын білдіріп, одан әрі нәтижелі ынтымақтастық тіледі.