Главная / Медиа / Новости / Қазақстан Республикасы Конституциясы - тәуелсіздігіміздің кепілі

Қазақстан Республикасы Конституциясы - тәуелсіздігіміздің кепілі

28.08.2023 ж. күні Шерхан Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз Инновациялық Институты «Педагогика» факультеті ұжымының ұйымдастыруымен Қазақстан Республикасының «Конституция күні» мерекесіне орай «Қазақстан Республикасы Конституциясы - тәуелсіздігіміздің кепілі» атты тақырыпта дөңгелек үстел өтті.

Факультет деканы Ботабаева Әдемі Еркебайқызы профессор-оқытушылар құрамын келе жатқан мерекемен құттықтады. Дөңгелек үстел аясында Қазақстан Жазушылар Одағының мүшесі, Менеджмент академиясының (Павлодар) профессоры, филология ғылымдарының кандидаты Әбілов Меңдібай Әбілұлы Қазақстан Республикасы Конституциясының қалыптасу тарихына шолу жасап баяндама оқыды. Баяндама мазмұнына сай сұрақтар қойылып, профессор-оқытушылар арасында қызу пікірталас туғызды.