Главная / Медиа / Новости / Жаңа қоғамға – жаңа адамдар!

Жаңа қоғамға – жаңа адамдар!

Шерхан Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз Инновациялық Институты  «Жаңа қоғамға – жаңа адамдар!» жастар арасында лудоманияға, суицидке және синтетикалық есірткінің таралуына қарсы іс-қимыл аясындағы онкүндік бағдарламасы бойынша «Заң» факультетінің 1-4 курс студенттеріне дәріс оқуға: Жамбыл облысы прокуратурасының қоғамдық мүдделерді қорғау басқармасының прокуроры Берлібай Жүсіп Нұрғалиұлы, Тараз қаласы прокуратурасының қоғамдық мүдделерді қорғау бөлімінің прокуроры Қасымбеков Бауыржан Аманбалаұлы, ҚР Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясының тыңдаушысы және «Заң» факультетінің 2022 жылғы бітіруші түлегі Абитбекова Саламат Алимқызы келіп, студенттерге жоғарыда аталған тақырыпқа қатысты мәліметтерді жеткізді, өз тәжірибесімен бөлісіп, пікір талас болды.