Главная / Медиа / Новости / “Family law” атты тақырыпта ашық сабақ өтті

“Family law” атты тақырыпта ашық сабақ өтті

Ш.Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз Инновациялық Институты «Заң» факультетінің «Мемлекеттік-құқықтық пәндер» кафедрасының оқытушысы Жырғалбекқызы Анара “Кәсіби бағытталған шетел тілі” пәнінен ҚҚ-21-1 тобында “Family law” атты тақырыпта факультет деңгейінде ашық сабақ өткізді.

Ашық сабаққа факультет тарапынан ПОҚ құрамынан: Т.Б.Саткей, А.Я.Мусаева, А.К.Кайпулдаева, М.Д.Тасыбаева қатысты. Сабақтың мақсаты: ашық сабақ өту барысында студенттерде ағылшын тілінде ауызша және жазбаша қарым-қатынас түрлерін дамыту.

Интерактивті әдістерді пайдаланып, Kahoot қосымшасын қолданып, ақпараттық технологияларды қолдану негізде жүзеге асырды. Студенттердің өздігімен ойлауға, шетел тілінде еркін сөйлеулерін дамытуға, студенттердің мүмкіндіктерін ашуға көмектесті.