Главная / Медиа / Новости / Сыртқы факторлардың биохимиялық заттардың әсерін синтездеу

Сыртқы факторлардың биохимиялық заттардың әсерін синтездеу

Ш.Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз Инновациялық Институты. «Жаратылыстану мамандықтар» кафедрасы 6В05301«Химия» білім беру бағдарламасының студенттері «Биохимия негіздері және биологиялық белсенді заттарды синтездеу» пәнінен «Сыртқы факторлардың биохимиялық заттардың әсерін синтездеу» тақырыбы бойынша. Аға оқытушысы Атақожаева Айгүл Амалбекқызының жетекшілігімен Химия-21-1тобы студенттері зертханалық жұмыстарға белсенді қатысты. «Қазфосфат» ЖШС. Жаңа Жамбыл фосфор зауыты. Жамбыл облысындағы филилалында «Дуалды оқыту» жүйесі бойынша зертханалық жұмыстар өткізуде.
Сабақ барысында Биохимия, химиялық, биологиялық факторлардың әсерлері бойынша зертханалық талдаулар жасалынды.