Главная / Медиа / Новости / Google-2023 Таразда!

Google-2023 Таразда!

Бүгін К.Әзірбаев атындағы Баласағұн ОКЗ GDG ІТ-технологиялар жөніндегі ірі конференция бастау алды. Шара 2 күнге жоспарланған.

Бағдарлама аясында Google сарапшылары, сондай-ақ Қазақстандық IT мамандары сөз сөйледі. Оқушылар, студенттер, IT-компаниялардың өкілдері және отандық IT-мамандар Google-Taraz 2023 іс-шарасына жиналды.

Форумның ұйымдастырушылары Шерхан Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз Инновациялық Институты «Astana Hub» Халықаралық IT-стартаптар технопаркі, Жамбыл облысы әкімдігінің Цифрлық технологиялар басқармасы.

Форум аясында облыс әкімінің бірінші орынбасарының қатысуымен Пленарлық сессия және «Қазақстан Республикасы өңірлерінің жобалық кеңселері мен ахуалдық-талдау орталықтарының өзара іс-қимылы», «АТ және ЗИ (Жасанды интеллект) саласындағы соңғы жетістіктер», «Білім берудегі цифрландыру» атты үш панельдік сессия өтті.