Главная / Медиа / Новости / Ішкі істер органдарына қызметке орналасу ережелерімен танысу

Ішкі істер органдарына қызметке орналасу ережелерімен танысу

21.11.2023 жылы Жамбыл облысы Полиция Департаменті мен Ұлытау облысы Полиция Департаментерінің ұйымдастырылуымен, Ш.Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз Инновациялық Институты «Заң» факультетінің студенттерін Ішкі істер органдарына қызметке орналасу ережелерімен таныстырды.

Қызметке орналасу ережелерімен таныстырғандар: Ұлытау облысы Полиция Департаменті кадр саясаты басқармасының бастығының орынбасары полиция майоры Нуркеев Максат Алиаскарович, Ұлытау облысы Полиция Департаменті кадр саясаты басқармасының аға инспекторы полиция майоры Сактаев Бекзат Кеңпейілұлы, Тараз қаласы Полиция басқармасы кадр саясаты бөлімінің бастығы полиция майоры Бакжанов Бекзат Балтабекович, Тараз қаласы Полиция басқармасы жедел-криминалистика бөлімінің бастығы полиция подполковнигі Қонысбаев Мадияр Таңатұлы.