Главная / Медиа / Новости / Меморандум

Меморандум

2023 жылдың 30 қарашасында Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Мемлекеттік баскару академиясының ректоры Н.Қ.Әбілмен Жамбыл облысындағы мемлекеттік органдар арасындағы серіктестерімен және академия түлектерімен кездесу өтті.

Кездесуге Шерхан Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз Инновациялық Институты атынан «Экономика және бизнес» факультетінің деканы Ж.Куатбеков қатысты. Кездесу төртжақты меморандум аясында ұйымдастырылған.

Іс-шараның мақсаты – әріптестік жұмыстарды одан әрі дамыту және мемлекеттік қызмет көрсету бағыты бойынша қызметтерді жетілдіру. Сонымен қатар өңірде белсенді жастардың мемлекеттік қызметке кіру мен мансаптық өсу мүмкіндігі аясында туындайтын мәселелердің шешілу жолдарын қарастыру болып табылады.