Главная / Медиа / Новости / Корея Республикасы, Тэгу қаласындағы Кёнгпук Ұлттық университеті

Корея Республикасы, Тэгу қаласындағы Кёнгпук Ұлттық университеті

Ш.Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз Инновациялық Институты президенті Нуржан Муслимов пен институт ректоры Марат Баяндин Корея Республикасы, Тэгу қаласындағы Кёнгпук Ұлттық университетіне барды.

Университет QS үздік 520 халықаралық рейтингіне енді. Университет инженерия және технология, биомедициналық ғылымдар және жаратылыстану ғылымдары бойынша әлемдегі ең үздік университеттердің бірі болып табылады. Университет әлемдік университеттердің THE жоғары тәуелсіз халықаралық рейтингінде 887-орынға ие.

Делегацияның негізгі мақсаты: Жаратылыстану бағытындағы профессор-оқытушылар құрамының ғылым саласындағы әлеуетін арттыру бойынша жұмыс жасайтын білім беру орталығын Шерхан Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз инновациялық институтының құрамынан ашу болып табылады.