Главная / Медиа / Новости / Қазақстандағы президент институтының негізгі бағыттары, оның дамуы мен маңызды аспектілері

Шерхан Мұртаза атындағы Халықаралық Халықаралық Тараз Инновациялық Институты "Заң" факультеті және заң клиникасының ұйымдастырумен Адам құқықтары жөніндегі декларацияның қабылданғанына 75 жыл толуына орай «Қазақстандағы президент институтының негізгі бағыттары, оның дамуы мен маңызды аспектілері» тақырыбында іс-шара өтті.

Қатысушылар: Жамбыл облысы Әділет департаменті, «Жаңару» сыбайлас жемқорлыққа қарсы жалпы ұлттық қозғалыс» республикалық қоғамдық бірлестігінің Жамбыл облыстық филиалы, Адам құқықтары жөніндегі уәкілдің Жамбыл облысы бойынша өкілі, М.Х.Дулати атындағы Тараз өңірлік университеті, Ш.Мұртаза атындағы ХТИИ профессор-оқытушылар құрамы, студенттер.