Главная / Медиа / Новости / Мұқағали Мақатаев атындағы көркемсөз оқу шеберлерінің сайысы өтті

Мұқағали Мақатаев атындағы көркемсөз оқу шеберлерінің сайысы өтті

Қазақстан Республикасындағы тіл саясатын дамытудың 2023-2029 жылдарға арналған тұжырымдамасын жүзеге асыру, мемлекеттік тілдің мәртебесін көтеру және өскелең ұрпаққа ақынның куатты да киелі көркем шығармаларын насихаттау, жас ұрпақты әдеби шеберлікке баулу мақсатында «Мұкағали Мақатаев атындағы көркемсөз оқу шеберлерінің» қалалық байқауы өтті.

Қатысушылар байқауда 3 кезең бойынша бақ сынасып, 1 орынды Шерхан Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз Инновациялық Институты "ТАЛАНТ" театрының мүшесі, Кес-21-1 тобының студенті Терекбаева Мадина, және 3 орынды "ТАЛАНТ" театр үйірмесінің мүшесі, Бсэ-22-1тобының студенті Абдереймова Айкен иеленді.

"ТАЛАНТ" театр үйірмесінің мүшесі, Дш-23-7 тобының студенті Балғабек Дастан алғыс хатпен марапатталды.