Главная / Медиа / Новости / Дін және жастар

Дін және жастар

2024 жылдың 26 сәуір күні «Жалпы педагогика» кафедрасында «Дін және жастар» тақырыбында дөңгелек үстел ұйымдастырылды. Кездесудің мақсаты -Қатер төндіретін жат діни ағымдардан сақ болуға, жастарды Отан сүйгіштікке тәрбиелеу. Қазақ халқының діни ұстанымы мен салт - дәстүрлерін қастерлеп сақтауға, ұрпақтар сабақтастығын нығайтуға ат салысу болып отыр. Бүгінгі кездесуге Жамбыл облысы әкімдігі дін проблемаларын зерттеу орталығының инспекторы Атамкулов Батырбек Керімбекұлы, факультет деканы п.ғ.к., Ботабаева Ә.Е., кафедра меңгерушісі п.ғ.к., Елубаева Р.С., аға оқытушылар Фатихова Н.А., Абаева А.К., Таджикова А.Д. және БОПӘ -21-3, ҚТ-23-1 топтарының студенттері қатысты. Институт студенттеріне дінге қатысты мағлұмат айтылды. Кесдесу пікір алмасу, сұрақ жауап форматында өтті. Дөңгелек үстел өз мәресіне жетіп, жоғары денгейде өтті.