МЕЖДУНАРОДНЫЙ ТАРАЗСКИЙ ИННОВАЦИОННЫЙ
ИНСТИТУТ ИМ.Ш.МУРТАЗЫ

Главная / Медиа / Новости / Жануарлардан алынатын өнімдерді міндетті және қосымша әдістермен зерттеу

Жануарлардан алынатын өнімдерді міндетті және қосымша әдістермен зерттеу

2024 жылдың 8-10 қазан аралығында Жамбыл, Түркістан, Қызылорда облыстарының ветеринар мамандарымен «РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ВЕТЕРИНАРИЯЛЫҚ ЗЕРТХАНА» ШЖҚ РМК Әдістемелік және оқу орталығы бөлімінің бас сарапшылары Сырманов Куанышбай Оралбайұлы, Омир Нурбол Оразалыұлы Жамбыл облыстық филиалы мен ШЕРХАН МҰРТАЗА АТЫНДАҒЫ ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ТАРАЗ ИННОВАЦИЯЛЫҚ ИНСТИТУТЫ «Жаратылыстану» факультеті «Стандарттау және ветеринария» кафедрасы в.ғ.к Абдибеков Бақытжан Төкенұлы «Жануарлардан алынатын өнімдерді міндетті және қосымша әдістермен зерттеу (ветеринариялық-санитариялық қағидаларға 3-қосымша» тақырыбы бойынша біліктілікті арттыру курсы өткізілді.