Главная / Медиа / Новости / Ерлікке тағзым

Ерлікке тағзым

Университет басшылығы Ұлы Отан соғысының ардагері Бегасыл Белгібаевты Жеңістің 75 жылдығымен құттықтады.

Соғыс шебіне 1943 жылы аттанған майдангер Жуалы өңірінде дүниеге келген. Қиыр Шығыста Чита қаласында атқыштар полкында жауынгер болған ол Жапон басқыншыларынан азат етуге де қатысқан. Елге 1948 жылы оралған.
Мереке қарсаңында соғыс ардагеріне ТИГУ-дің бірінші проректоры Асқар Абдуалы ҚР Президенті Қасым-Жомарт Тоқаевтың құттықтау хатын жеткізіп, мемлекет ұсынған қаржылай сыйақы сертификатты табыстады. Сонымен қатар, университет тарапынан да арнайы сыйлық жасалды.
Асқар Абдуалы Жеңіс күнін жақындатқан майдангерлерге құрмет мейрам қарсаңында ғана емес, жыл бойы жасалу керектігін айтып, деніне саулық, отбасына амандық тіледі.