Главная / Медиа / Новости / Екі жақты меморандумға қол қойылды

Екі жақты меморандумға қол қойылды

Бүгін, 26.05.2021 жылы Халықаралық Тараз инновациялық институты, Жаратылыстану факультеті мен Оңтүстік Корей мемлекеті, Кёнгбук Ұлттық университетінің Ғылым және технологиялар факультетімен онлаин кездесу ұйымдастырылды. Кездесу барысында   екі университеттің профессорлары мен студенттері арасындағы алмасу, бірлескен ғылыми зерттеу, тәжірбиелік жұмыстар және білім беру бағдарламаларын құру жұмыстары талқыланды. Сонымен қатар, университет  өмірі мен факультеттердің тыныс тіршілігі таныстырылды. Кездесу соңында екі жақты мемарандумға қол қойылды. Кёнгбук Ұлттық университеті Оңтүстік Кореядағы беделді әрі үлкен университеттің бірі. 1946 жылы құрылған, қазіргі таңда 13 факультет, 65 кафедра, 84 магистратура бөлімі, 74 докторонтура бөлімі бар оқу орны екенін ескерсек, бұл мемарандумның бізге берері мол болмақ.