Главная / Медиа / Новости / Құрметті әріптестер мен студенттер!

Құрметті әріптестер мен студенттер!

Білім беру саласына қосқан елеулі үлесі үшін Халықаралық Тараз инновациялық институтының ректоры Ерболат Саурыков Қазақстан Республикасы, Білім және ғылым министрлігі, "Білім-kz" Республикалық білім орталығының арнайы Алғыс хатымен марапатталды.
Халықаралық Тараз инновациялық институты "Қазақ тілі және әдебиеті" кафедрасының аға оқытушысы, педагогика және психология ғылымдарының магистрі Баян Стамкулова Шаймерденқызы Қазақстан Республикасындағы талантты педагог қызметкерлерді анықтап, мәртебесін көтеру, тиімді, белсенді жұмыс жасайтын мұғалімдердің ең озық іс-тәжірибелерін тарату мақсатында ұйымдастырылған үлкен жобаға қатысып "ТӘУЕЛСІЗ ҚАЗАҚСТАННЫҢ ҮЗДІК ҰСТАЗЫ" атты Республикалық конкурстың нәтижесі бойынша I дәрежелі диплом және 1-санаттағы "БІЛІМ ІСІНІҢ ҮЗДІГІ" орденімен, сонымен қатар Ұлы педагог "Ы.Алтынсарин төсбелгісімен" марапатталды.
Марапат иелерін шын жүректен құттықтаймыз!