Главная / Медиа / Новости / Тәуелсіздігіміздің 30 жылдық мерекесіне арналған дөңгелек үстел өтті.

Тәуелсіздігіміздің 30 жылдық мерекесіне арналған дөңгелек үстел өтті.

Бүгін "Экономика және бизнес" факультетінің ұйымдастыруымен Қазақстан Республикасының  Президент күні және Тәуелсіздігіміздің 30 жылдық мерекесіне арналған дөңгелек үстел өтті. Тәуелсіздік - ең басты құндылығымыз.  Қазақстанды әлемдегі ең мықты мемлекеттер танитындай, сыйлайтындай деңгейге жеткізген тұңғыш президентіміз, Елбасымыз Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаевтың зор еңбегін айтып өтуіміз керек. Тәуелсіздік күні еліміздің барлық азаматтары үшін орны ерекше мейрам деп білеміз, себебі, осынау жүрекжарды қуанышқа толы күнді ата-бабаларымыз ғасырлар бойы армандап, күтумен жеткен. Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 30 жылдық мерейтойы құтты болсын.