Главная / Медиа / Новости / Түлектермен кездесу

Түлектермен кездесу

Халықаралық Тараз инновациялық институты студенттері мен түлектерін жан-жақты дамыған тұлға ретінде тәрбиелеп, еліміздің дамуына өз үлесін қосқан бірегей оқу орны. Бүгінгі кездесу соның бірден-бір дәлелі, біз әрбір түлегімізді мақтан тұтатындығымызды жеткізгім келеді. Жыл сайын институтымызда мыңдаған жастар оқуларын аяқтап, үлкен өмірге қадам басып, оқу ордасында алған білімдерін пайдаланып, өз саласының үздіктері атануда. Міне бүгін «Студенттер мен бітірушілердің мансаптық өсу» секторының ұйымдастыруымен сол үздік түлектеріміздің бірі «Қаржы» мамандығының 2014 жылғы түлегі Бисенбаев Нұрлан Мақсатұлымен кездесу өтті. Қазіргі таңда Нұрлан Мақсатұлы жеке кәсіпкер, қаламыздағы «NB» антикинотеатр желілерінің директоры.
Кездесу барысында қонағымыздың білім мен ғылым жолындағы жетістіктері, студенттік кезеңі мен кәсіпті бастаған сәттеріндегі туындаған қиыншылықтары туралы өмір жолын студент жастар қызыға тыңдады. Түлегіміз оқу ордамыздың бүгіні және болашағы туралы мәліметтермен таныса отырып, өзінің институт туралы қонымды ойларын ортаға салды.
Өз кезегінде студент жастар; кәсіпті 0-ден қалай бастауға болады? жалпы сізге кәсіп бастауға кім көмек берді? Институт қабырғасындағы қатал немесе ең сүйікті ұстазыңыз есіңізде қалды ма? сынды сұрақтарын қойып әдемі әңгімеге ұласты. Сөз соңында Нұрлан Мақсатұлы ұстаздарға алғысын айтып, жаңа жетістіктерге жол ашатын, еліміздің өркендеуіне үлес қосатын жасампаз студенттеріңіздің қатары көбейе берсін, институтымыз үздіктер қатарынан орын алып, тұғырынан таймасын, әрқашан жақсылықта жүздесе берейік - деп өз тілегін жеткізді.