Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / Цифрландырудың заманауи трендтері

Цифрландырудың заманауи трендтері

2022 ж. 10 қарашасында "Жаратылыстану" факультетінің студенттеріне “Цифрландырудың заманауи трендтері” тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

Дөңгелек үстелге 1 курс студенттері, “Ақпаратты-коммуникативті технологиялар” кафедрасының оқытушылары, институттың «Кәсіпкерлік орталығы» басшысы Телеуова С.О. қатысты.

Дөңгелек үстелде “Индустрия 4.0, Индустрия 5.0” аясында енгізіліп жатқан негізгі технологиялар: 3D-баспа, үлкен деректер, заттар интернеті , виртуалды және толықтырылған шынайлық, блокчейн, роботтандыру, кванттық есептеулер туралы сөз қозғалды. Сонымен бірге ІТ өнімдер стартап жобалар ішінде ерекше артықшылығы бар, даму эффектісі жоғары және табыс табудың тиімді жолы екендігі туралы айтылды.