Басты бет / ФАКУЛЬТЕТТЕР / "Шығармашылық мамандықтар" факультеті

Мекен-жайы: Сатбаев 1А

Facebook, Instagram

Факультет туралы

«Шығармашылық мамандықтар» факультеті педагогикалық ғылымдар бағытындағы: шығармашылық мамандықтар білім беру бағдарламалары бойынша заманауи педагог-кадрларды даярлайды. Атап айтқанда, «Дене шынықтыру және спорт», «Бастапқы әскери дайындық», «Кәсіптік оқыту», «Көркем еңбек және сурет».

«Шығармашылық мамандықтар» факультеті «Білім» факультетінің құрылымдық өзгеруіне байланысты 2020-2021 оқу жылының екінші жарты жылдығында құрылды.

Факультетіміздің атауына сәйкес ғылыми-зерттеу, оқу-тәрбиелік, спорттық, үйірмелер және т.б. бағыттағы жұмыстар студенттердің бойындағы өзіндік қабілеттерін шығармашылық тұрғыдан шыңдауға бағытталған. Оның дәлелі ретінде факультеттегі даярланатын мамандықтардың студенттері мамандық бойынша Республикалық олимпиадаларға, байқауларға, Халықаралық деңгейдегі жарыстарға, турнирларға қатысып, жүлделі орындар иеленіп жүр. Болашақта өз кәсібінің иесі болғысы келген студенттер «Атамекен» кәсіпкерлер палатасының ұйымдастыруымен өткізілетін жобаларға да қатысып, сертификаттарға ие болып жүр.

Студенттеріміздің осындай жетістіктерге жетуі, әрине, факультетімізде қызмет жасайтын білікті, білімді, тәжірибелі профессор-оқытушылар құрамының арқасында. Факультетіміздің ұстаздары оқу-тәрбие үрдісін қызықты, мазмұнды, шығармашылықпен өткізеді.

Факультет құрамында даярланатын мамандықтарға арналған дәрісханалар, әдістемелік кабинеттер заманауи техникалармен жабдықталған. Сондай-ақ, пәндік үйірмелер де жұмыс жасайды.

Ал, студенттердің бос уақытын тиімді, әрі шығармашылықпен өткізуі үшін оқу ғимараты аумағында керемет нысандар орналасқан.

Позитивті энергия алатын және денсаулықты нығайтуға мүмкіндік беретін нысан – Спорт кешені және кіші футбол алаңы. Спорт кешенінде жаттығу залы, гимнастика және тренажер залдары бар. Мұнда барлық студенттің бос уақытта келуіне мүмкіндіктер жасалған.

Оқу ғимаратындағы компьютерлік кластар, асхана, кітапхана, оқу залдарының заманауи тұрғыда ЖОО-ның талаптарына сәйкес жабдықталуы студенттердің сапалы білім алуына мүмкіндік берері анық. Сонымен қатар студенттердің магистратура білім беру бағдарламалары бойынша білімдерін жалғастыруға мүмкіндіктері бар.

Құрметті Студенттер! Бізге сенім білдіргендеріңізге рахмет! Біздің ЖОО-ның білім беру саласындағы ауқымды жоспарлары мен қойылған нақты мақсаттары бар. Осы мақсаттарға бірге жетейік!

Мұсабеков Сауран Өміржанұлы

Оқуісі-жөніндегі декан орынбасары

Таукебаева Кунсулу Сатхановна

тғк, қауымдастырылған профессор

Ғылыми жұмыстар жөніндегі декан орынбасары

Берік Нұрдос Ерланұлы

Тәрбиеісі-жөніндегі декан орынбасары

Хожабаева Айжан Карамадиновна

«Шығармашылық мамандықтар» факультетінің операторы

Даталар мен фактілер

«Шығармашылық мамандықтар» факультеті педагогикалық ғылымдар бағытындағы: шығармашылық мамандықтар білім беру бағдарламалары бойынша заманауи педагог-кадрларды даярлайды. Атап айтқанда, «Дене шынықтыру және спорт», «Бастапқы әскери дайындық», «Кәсіптік оқыту», «Көркем еңбек және сурет».

Кафедралар

Білім беру бағдарламалары