Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / Ынтымақтастық туралы меморандумға қол қойылды

Ынтымақтастық туралы меморандумға қол қойылды

7.12.2022 ж. күні Ш.Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз Инновациялық Институтының базасында "Заң" клиникасының жұмыс жоспарына сәйкес Институт ректор Марат Баяндин және "Жер-Ана" ауылының фермерлері КҚ атынан директор Р. М.Мұсабаева атынан Жамбыл облысының тұрғындарына құқықтық және консультациялық және медиациялық көмек көрсету саласындағы ынтымақтастық туралы Меморандумға қол қойды.

Меморандумға қол қоюға "Заң клиникасының" басшысы заң факультетінің деканы Назира А. қатысты. Осы Меморандумның мақсаты тараптардың отбасы институтын нығайту саласындағы ынтымақтастығын дамыту, сондай-ақ құқықтық және консультациялық көмек көрсету, әйелдерге, жастарға отбасылық-тұрмыстық қатынастар, неке мәселелері бойынша атаулы көмек көрсету, ана болудың оң тәжірибесін насихаттау, сондай-ақ қатысуға ынталандыру болып табылады. Кәсіпкерліктегі жас қыздар, қыздардың адамгершілік және рухани, ұлттық тәрбиесі және халыққа құқықтық білім беру. Қазақстанда отбасылық құқықтық қатынастарды нығайту мақсатында форумдар, конференциялар, семинарлар, тренингтер, дөңгелек үстелдер бірлесіп өткізу.