Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / Кітап адам баласының сан ғасырлық ақыл-ойының жемісі, тарихы мен тағылымының алтын сандығы

Адамзат баласының қол жеткізген ұлы игіліктерінің бірі - білім қазынасы. Ол ұрпақтан-ұрпаққа ауызша, жазбаша түрде немесе әдебиет арқылы да жеткен. "Кітап адам баласының сан ғасырлық ақыл-ойының жемісі, тарихы мен тағылымының алтын сандығы." Кітап дегеніміз - алдыңғы ұрпақтың артқы ұрпаққа қалдырған рухани өсиеті.

"Кітап оқудан тыйылсақ, ой ойлаудан да тыйылар едік", - деген еді Ғабит Мүсірепов. Кітап таңдап, талғап оқи білу, оны түсіну мен түйсіну, алған әсерді өмір қажетіне жарата білу - әрбір адамның білігі мен білімін, пайымы мен парасатын айқындайтын алғы шарттардың бірі. Осы орайда ақпан айынан бастап университет студенттері мен қонақтарынан құралған оқырмандар клубы өз жұмысын бастайды. Алғашқы басқосуда жерлесіміз, қазақтың заңғар жазушысы Шерхан Мұртазаның “Ай мен Айша” шығармасын талқылаймыз. Келіп қатысамын, ой бөлісемін дегендерге есігіміз ашық!!