Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / Өндіріске және басқа мақсаттарға арналған материалдарды есепке алу

Өндіріске және басқа мақсаттарға арналған материалдарды есепке алу

3.04.2023ж. күні Ш.Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз Инновациялық Институты «Экономика және бизнес» факультетінің оқытушысы, э.ғ.к. Шырынкүль Алимкулова ЕА - 20-1 тобымен «Өндіріске және басқа мақсаттарға арналған материалдарды есепке алу» тақырыбында тәжірибелік сабағын өткізді.

Ашық сабаққа «Экономика және бизнес» факультетінің деканы Zharas Kuatbekov, академиялық саясат басқармасы басшысының орынбасары Диана Акимова, салық комитетінің Тараз қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы басшысының орынбасары Алишев Алишер Қалысбекұлы, кафедра оқытушылары С.Танатова, Ғ. Жантаева, Ж.Саркулова қатысты.

Ашық сабақ өте қызықты өтті. Студенттер сұрақтар қойып, сабаққа белсенді қатысты.