Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / «ЖАҢАРУ» Сыбайлас жемқорлыққа қарсы жалпыұлттық қозғалыс»

«ЖАҢАРУ» Сыбайлас жемқорлыққа қарсы жалпыұлттық қозғалыс»

«ЖАҢАРУ» Сыбайлас жемқорлыққа қарсы жалпыұлттық қозғалыс» Республикалық қоғамдық бірлестігі, Жамбыл облыстық филиалының ұйымдастыруымен «Жастардың құқықтық сауаттылығын және құқық қорғау органдарына деген сенімін арттыру мақсатында жастармен кездесу - диалог ұйымдастырылды.

Кездесуге Қазақстанның еңбек сіңірген қайраткері, Шерхан Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз Инновациялық Институты вице-президенті, педагогика ғылымдарының докторы, профессор Махметғали Сарыбеков , Жамбыл облысы қорғаныс істері жөніндегі департаменті басшысының орынбасары, Полковник Симтиков Қуаныш Алпысбайұлы, Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Жамбыл облысы бойынша департаменті басшысының бірінші орынбасары Омаров Дәурен Даниярбекұлы Жамбыл облысы әкімдігінің жастар саясаты мәселелері басқармасының бөлім басшысы Дауренбеков Дархан Нұрланұлы, ҚР Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Жамбыл облысы бойынша департаментінің басшысы – әдеп жөніндегі кеңестің төрағасы Лесбек Құралбайұлы Ілебаев, Шерхан Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз инновациялық институтының заң ғылымдарының кандидаты, әділет полковнигі Сағынбеков Құрманбек Сағынбекұлы, Шерхан Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз инновациялық институтының заң ғылымдарының кандидаты Сулейманов Халилжан Жалилович, Облыстық қоғамдық кеңестің мүшесі, «Әділдік жолы» Республикалық қоғамдық бірлестігінің Жамбыл облыстық филиалының төрайымы Жұбандықова Назима Дәрменқызы Жамбыл облысы әкімі аппаратының әдеп жөніндегі уәкілі Бекпатшаев Елдос Сайлауұлы қатысты.