Ш.МҰРТАЗА АТЫНДАҒЫ ХАЛЫҚАРАЛЫҚ
ТАРАЗ ИННОВАЦИЯЛЫҚ ИНСТИТУТЫ

Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / «Ветеринария және мал шаруашылығы» ғылыми зерттеу орталығымен таныстыру жұмыстары жүргізілді

Шерхан Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз инновациялық институты «Ветеринария және мал шаруашылығы» ғылыми зерттеу орталығы директоры Байжанов Қайрат Балабиұлы және «Стандарттау және ветеринария» кафедрасының ПОҚ в.ғ.к Абдибеков Бақытжан Төкенұлы, магистр Жәдігер Н.Ж. 2024 жылдың 10 қазан күні Ауыл партиясы төрағасының орынбасары Айтуғанов Қайрат Қапарұлы бастаған Орталық апарат қызметкерлерімен «Ветеринария және мал шаруашылығы» ғылыми зерттеу орталығымен таныстыру жұмыстары жүргізілді.