Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / Халықаралық Тараз инновациялық институтының шығармашыл студенттері 10 сәуір күні концерттік кеш ұйымдастырды.

Институттың Студенттер үйі алдында қазақтың қара домбырасына арналып қойылған ескерткіш жанында өткен концерттік бағдарламаны ұжым мүшелері, студент жастармен қатар қала тұрғындары  да тамашалады.

Институттың ұлт аспаптар оркестрінің, «Дәрумендер» жайдарманшылар тобының, вокалдық топтар мен жеке әншілердің өнері, ұлттық дәстүрлерімізді насихаттауға арналған викториналық сұрақтар мен ойындар көрермендерге көтеріңкі көңіл-күй сыйлады.

Имидждік жұмыстар және қоғаммен байланыс секторы