Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / Ашық есік күні

Ашық есік күні

«Шығармашылық мамандықтар» факультеті Тараз қаласының №35 орта мектебі және Байзақ ауданының Ә.Жанқұлиев атындағы орта мектептерінің бітіруші сынып оқушыларына арнап, 22.04.2021ж. күні «Ашық есік» күнін ұйымдастырды. Бұл іс-шарада оқушыларға осы аталған факультетке қарасты «Бастауыш оқыту педагогикасы мен әдістемесі», «Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу», «Педагогика және психология», «Шетел тілдері: екі шетел тілі», «Қазақ тілі мен әдебиеті» білім беру бағдарламаларының ерекшеліктері, оқу және арнайы кабинеттерімен, инклюзивті білім беру және психологиялық қолдау көрсету орталығымен, зертханалық аудиториялар, лингафондық кабинеттер, «Дене шынықтыру және спорт» мамандығының студенттерінің мамандықтарын терең игеруге арналған Тараз қаласындағы бірегей, әмбебап «Спорт кешені», үлкен зал, гимнастика залы, тренажерлық зал, «Кәсіптік оқыту», «Көркем еңбек және сызу» мамандықтарына арналған кәсіби шеберханалар, студенттердің өз қолдарымен жасаған бұйымдары, «Бастапқы әскери дайындық» мамандығының арнайы жабдықталған кабинеті таныстырылды. Жалпы алғанда бітіруші мектеп түлектеріне, осы факультеттердегі қызығушылық білдірген мамандықтары туралы, толық ақпарат және сұрақтарына жауап берілді. Сонымен қатар құжаттарды қабылдау ретімен, педагогикалық мамандықтарға, және шығармашылық мамандықтарға құжаттар өткізудің тәртібі және шектік балдары, ректорлық грант, ЖОО тарапынан берілетін әлеуметтік жеңілдіктер, оның ішінде өнерлі, білім-ғылым бойынша және спорттағы жетістіктері бар студенттерге берілетін жеңілдіктер туралы толық ақпарат берілді.