Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / Белсенді студенттер футбол ойынынан жақсы көрсеткіш көрсетті

Белсенді студенттер футбол ойынынан жақсы көрсеткіш көрсетті

Тараз қаласы әкімдігінің ішкі саясат бөлімі «Жастар ресурстық орталығы» КММ ұйымдастыруымен Қала көлеміндегі белсенді жастар арасында футбол ойынынан ауыспалы кубок турнирі ұйымдастырылды. Халықаралық Тараз инновациялық институтының жастар ісі жөніндегі комитет төрағасы Нұрсейіт Қарабаев белсенді студенттермен қатысқан команда жалпы нәтиже бойынша жеңімпаз атанып,ауыспалы кубокке иеленді. Бұл турнирге  6 команда қатысты: Облыстық «Жас Отан» жастар қанаты, Волонтерлар лигасы, Жастар басқармасы, Жастар ресурстық орталығы, М.Х.Дулати атындағы Тараз Өңірлік университетінің белсенді студенттері және біздің Халықаралық Тараз инновациялық институтының белсенді студенттері.

Ауыспалы кубок иегері ретінде келесі турнир Халықаралық Тараз инновациялық институтында ұйымдастырылады.