Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / Жастардың бойында сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениет қалыптастырудың ерекшеліктері

2.12.2021ж. күні Халықаралық Тараз инновациялық институты, ШТ-21-1 тобының студенттерімен «Жастардың бойында сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениет қалыптастырудың ерекшеліктері» тақырыбында «Мемлекеттік-құқықтық пәндер» кафедрасының оқытушысы Н.С.Курманалиеваның ашық сабағы өтті.
Жастардың бойында сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениет қалыптасуы үшін жастарымыз сыбайлас жемқорлықты елдің дамуын тежейтін аса қауіпті қоғамдық дерт деп тануы тиіс. Сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениет әр адамда құқықтық сауаттылығына да байланысты төмен немесе жоғары болуы мүмкін. Мемлекеттегі заңнамаларды жақсы білу әр адамның өз іс-әрекетіне деген сенімділігін күшейтеді.