Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / Дарынды оқушы - Ұлт болашағы!

Дарынды оқушы - Ұлт болашағы!

«Ұрпағы білімді халықтың болашағы бұлыңғыр болмайды» дегендей Халықаралық Тараз инновациялық институтының
”Жаратылыстану” факультеті, “Биология және ауылшаруашылық мамандықтар”
кафедрасының аға оқытушысы Балым Кожамжарова Сейдахметқызының жетекшілігімен Биология пәнінен
Облыстық Дарынды балаларға арналған мамандандырылған “Дарын” мектеп-интернатының 10 сынып оқушылары институт базасының зертханасында ғылыми-зерттеу жұмыстарын жүргізіп, Республикалық ғылыми жобалар конкурсына қатысу нәтижесінде жас зерттеушілеріміз Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің ІІ дәрежелі дипломымен Ұланұлы Исмаил мен Ибрагим Хафиза және ІІІ дәрежелі дипломмен Болатқанқызы Амина марапатталып жеңіспен оралды.
Жас ғалымдарымызды құттықтай отырып, ізденімпаздық пен шығармашылық табыс тілейміз!