Басты бет / БІЗ ТУРАЛЫ / Институт құрылымы / «ІШКІ ҚАУІПСІЗДІК ҚЫЗМЕТІ» БӨЛІМІ

Бөлім басшысы

Байланыс телефоны: +7 701 731 64 55

Жалпы ережелер

Институттың қауіпсіздік қызметі (ары қарай ҚҚ) қызметкерлер оқытушылар және білімгерлер қауіпсіздігін қорғау жүйесін жасаумен, сонымен қатар институттың объектілері мен қызметкерлерінің материалдық - техникалық құндылықтарын күзетумен айналысады.

Қызметтер барысында (ІҚҚ) тікелей институт ректорына бағынады.

Өз жұмыстары барысында ІҚҚ Қазақстан Республикасының «Еңбек кодексіне» «Күзет қызметі туралы» Заңдарының күзет мәселелері бойынша Білім және ғылым министрлігінің нормативтік актілерін,ХТИИ Ережесін, ҚҚ іс-әрекеттеріне байланысты институттың ректорының бұйрықтары мен нұсқауларын басшылыққа алады.

ІҚҚ бастығын институттың ректоры басқарады, ол институт ректорының бұйрығымен тағайындалып және босатылады.

ҚҚ қызметіне толығымен ҚҚ бастығы жауап береді.

Міндеттері

Институттың өндірістік – техникалық құрлыстарының мүліктері мен басқа да материалдық құндылықтарын күзету

Институттың оқу корпустары мен ауласында қоғамдық тәртіптің сақталуын қадағалау

Бақылау-өткізу жүйесін қамтамасыз ету