Басты бет / БІЗ ТУРАЛЫ / Институт құрылымы / «ЖІГЕР» СПОРТ КЛУБЫ

Бөлім басшысы

Байланыс телефоны: +7 776 008 0208

"Жеңіс" спорт клубы

Халықаралық Тараз инновациялық институтының "Жеңіс" спорт клубы қоғамдық бірлестігі, қоғамдық бірлестік-ұйымдық-құқықтық нысанында азаматтардың бастамасымен өздерінің ортақ мүдделерін қорған және жарғылық мақсаттарға қол жеткізу үшін мүшелікке бірігу негізінде құрылған, бұдан былай "Бірлестік" деп аталатын коммерциялық емес ұйым болып табылады. Бірлестік қызметінің мақсаттары: - білімгерлердің денсаулығын нығайтуға және спортты жетілдіруге, ЖОО қызметкерлері, професор-оқытушылар құрамының және барлық қалаушылардың салауатты өмір салтын қолдауға бағытталған бұқаралық дене тәрбиесі және спорттық іс-шаралар ұйымдастыру; -ЖОО-да дене тәрбиесін жаппай дамытуға көмектесу, Қазақстан Республикасы шегіндегі спорттық резервтер және жоғары білікті спортшыларды дайындау жуйесін жетілдіру; - аймақтық жәнехалықаралық жарыстарға, турнирлік кездесулерге білімгерлердің құрама командаларының қатсуын қамтамасыз ету; - туризімді дамыту және ұлттық, аймақтық білімгерлер спорты федерециялары және клубтарымен халықаралық спорттық байланысты нығайту.

Қазақстан Республикасының қолданылып жүрген заңдарында көрсетілген тәртіпте Бірлестіктің құқығы бар; -өз қызметі жайында еркін ақпарат тарату; -жиналыстар, митингтер, демонстрациялар өткізу; -өз құқықтарын, өз мүшелерінің, сонымен қатар өзге азаматтардың заңды мүдделерін мемлекеттік билік органдарында, жергілікті басқару органдарында және қоғамдық бірлестіктерде ұсыну және қорғау; -қоғамдық бірлестіктер туралы заңдарда көрсеттілген уәкілеттіктерді толық көлемде жүзеге асыру; -әр түрлі мәселелер бойынша бастамашылық таныту,мемлекеттік билік органдарына ұсыныстар жасау; -өзге коммерциялық емес ұйымдардың құрылтайшы ретінде қатысу; -тікелей халықаралық контактілер және байланыстар жасау; -өз құрылымдылық бөлімдерін (филиалдар және өкілдіктер) ашу; -жарғылық мақсаттарына жетуге әсерін тигізетіндіктен кәсіпкерлік қызметін жүргізу. Бірлестіктің кәсіпкерлік қызметерінен түскен пайдаларлы Бірлестік мүшелері арасында бөліске түсіруге болмайды және тек жарғылық мақсаттарға жету үшін ғана пайдаланылуы тиіс. -шаруашылық серікткестіктер және бірлестіктер құру, сонымен қатар кәсіпкерлік қызметті жүргізуге қажет мүлікті иелікке алу.