Басты бет / БІЗ ТУРАЛЫ / Институт құрылымы / «ЖІГЕР» СПОРТ КЛУБЫ

Бөлімінің бастығы

Байланыс телефоны: +7 776 008 02 08

"Жеңіс" спорт клубы

Халықаралық Тараз инновациялық институтының "Жеңіс" спорт клубы қоғамдық бірлестігі,қоғамдық бірлестік-ұйымдық-құқықтық нысанында азаматтардың бастамасымен өздерінің ортақ мүдделерін қорған және жарғылық мақсаттарға қол жеткізу үшін мүшелікке бірігу негізінде құрылған, бұдан былай "Бірлестік" деп аталатын коммерциялық емес ұйым болып табылады. . Бірлестік қызметінің мақсаттары: - білімгерлердің денсаулығын нығайтуға және спортты жетілдіруге, ЖОО қызметкерлері, професор-оқытушылар құрамының және барлық қалаушылардың салауатты өмір салтын қолдауға бағытталған бұқаралық дене тәрбиесі және спорттық іс-шаралар ұйымдастыру; -ЖОО-да дене тәрбиесін жаппай дамытуға көмектесу, Қазақстан Республикасы шегіндегі спорттық резервтер және жоғары білікті спортшыларды дайындаужуйесін жетілдіру; - аймақтық жәнехалықаралық жарыстарға, турнирлік кездесулерге білімгерлердің құрама командаларының қатсуын қамтамасыз ету; - туризімді дамыту және ұлттық , аймақтық білімгерлер спорты федерециялары және клубтарымен халықаралық спорттық байланысты нығайту. Қазақстан Республикасының қолданылып жүрген заңдарында көрсетілген тәртіпте Бірлестіктің құқығы бар; -өз қызметі жайында еркін ақпарат тарату ; -жиналыстар,митингтер,демонстрациялар өткізу; -өз құқықтарын,өз мүшелерінің,сонымен қатар өзге азаматтардың заңды мүдделерін мемлекеттік билік органдарында,жергілікті басқару органдарында және қоғамдық бірлестіктерде ұсыну және қорғау; -қоғамдық бірлестіктер туралы заңдарда көрсеттілген уәкілеттіктерді толық көлемде жүзеге асыру; -әр түрлі мәселелер бойынша бастамашылық таныту,мемлекеттік билік органдарына ұсыныстар жасау; -өзге коммерциялық емес ұйымдардың құрылтайшы ретінде қатысу; -тікелей халықаралық контактілер және байланыстар жасау; -өз құрылымдылық бөлімдерін (филиалдар және өкілдіктер) ашу; -жарғылық мақсаттарына жетуге әсерін тигізетіндіктен кәсіпкерлік қызметін жүргізу.Бірлестіктің кәсіпкерлік қызметерінен түскен пайдаларлы Бірлестік мүшелері арасында бөліске түсіруге болмайды және тек жарғылық мақсаттарға жету үшін ғана пайдаланылуы тиіс. -шаруашылық серікткестіктер және бірлестіктер құру,сонымен қатар кәсіпкерлік қызметті жүргізуге қажет мүлікті иелікке алу.