Басты бет / Медиа / Біз туралы / САРСЕНОВА АКМАРАЛ ЕДІЛБАЙҚЫЗЫ

САРСЕНОВА АКМАРАЛ ЕДІЛБАЙҚЫЗЫ

М.Х.Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университетін «Экономика және өндірісті басқару» мамандығын бітірген.

- 2009 жылы ХҚТУ им. А.Ясави «Тауар қозғалысының логистикалық жүйесін қалыптастыру (Жамбыл облысының өнеркәсіптік кәсіпорындарының материалдары негізінде)» тақырыбында диссертация қорғады.

- Тараз инновациялық-гуманитарлық университетінде «Қаржы-аудит», «Экономика және менеджмент» кафедраларының меңгерушісі болып жұмыс істеді.

- «Қазақстан Республикасы экономикасының инновациялық дамуының мәселелері мен болашағы» перспективалы тақырыбының жетекшісі.

- 100-ден астам ғылыми еңбектердің, оның ішінде 1 оқулықтың, 5 оқу-әдістемелік құралдың, 1 монографияның авторы.

- 2009 жылы ол Қазақстан Республикасының үздік оқытушысы деп танылып, төсбелгі және дипломдармен марапатталды.

- А.Е.Сарсенованың ғылыми жетекшілігімен 40-қа жуық кандидаттық диссертация қорғалды