Басты бет / Медиа / Хабарландыру / Халықаралық Ташкент марафоны

Халықаралық Ташкент марафоны

12 наурыз күні Өзбекстан Республикасы, Ташкент қаласында "Халықаралық Ташкент марафоны" кәсіби спортшыларға арналған халықаралық марафон өтеді.

Бүгінгі таңда 22 елден келген спортшылар мен жүгіру әуесқойлары марафонға қатысуға өз өтінімдерін берді. Марафонның мақсаты - салауатты өмір салтын насихаттау, халықтың денсаулығын жақсарту, халықты спортқа баулу. Шараға 6000 мыңға жуық адам қатысады деп күтілуде.

Аталған марафонға Ш.Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз Инновациялық Институты "Шығармашылық мамандықтар" факультетінің оқытушысы, полковник, марафоншы, ҚР спорт шебері Асилов Салханбек Төребекович 42 км. қашықтыққа, ХТИИ спорт клубының мүшесі Осман Сулиев 21 км. қашықтыққа жүгіреді. Халықаралық сайыста Жамбыл облысының, Тараз қаласының, ХТИИ-дың атын шығарып, жеңіс тұғырынан көрінеді деп сенеміз! Сәттілік тілейміз!