Басты бет / Медиа / Хабарландыру / Өзіңді таны - жеке өсу курсы

Өзіңді таны - жеке өсу курсы

Ағымдағы жылдың 4 сәуірінде сағат 17:00 - де Шерхан Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз инновациялық институтында "Өзіңді таны - жеке өсу курсы" атты мастер-класс өтеді.

Қазіргі қоғам бізге өз ережелерін айту арқылы адамдардан қатаң және жұмсақ дағдыларды теңгерімді дамытуды талап етеді. Жоғары өмірлік және мансаптық мақсаттарға қол жеткізуге мүмкіндік беретін негізгі дағдыларға қарым-қатынас, көпшілік алдында сөйлеу, стресске төзімділік, басқаларды шабыттандыру қабілеті жатады. Осы шеберлік сыныбының спикерлері Жамбыл облыстық орыс драма театрының актерлері Марина Просалович пен Әділет Құлмұрзаев болып табылады. Мастер-класс аясында қатысушылар тұтас өсу тұжырымдамасының әртүрлі аспектілерімен танысады: физиологиялық, когнитивті, психологиялық, рухани және әлеуметтік тұрғыда даму жолдарын үйренеді.

Барлық тілек білдірушілерді "Желтоқсан 69Б" мекен-жайы бойынша 4 сәуірде сағат 17:00-де күтеміз. Жіберіп алмаңыздар!